Emniyet ve Çevre Politikamız

HANDAR, faaliyetlerini gerçekleştirirken belirlenmiş olan Ulusal ve Uluslararası Kalite, Sağlık ve Emniyet ve Çevre kurallarına uygun olarak ürün ve hizmet sağlamayı taahhüt eder.

*Yaptığımız faaliyetlerin her aşamasında Müşterilerimize ve çalışanlarımıza en iyiyi sunmak ve onları memnun etmek en önemli amacımızdır.

*Çalışanlarımızı onlara liderlik ederek, katılımlarını sağlayarak, birikimlerini ortaya koyacakları bir çalışma ortamını oluşturarak, sürekli iyileştirmeyi sağlayarak motive ederiz.

*Çalışanlarımızın, çalışma alanlarımızda bulunan ziyaretçilerin ve aynı çalışma ortamını paylaştığımız tüm insanların sağlığına ve emniyetine yönelik riskleri önlemeyi hedefleriz.

*Tüm çalışanlarımıza, uluslararası standartlarda kalite, sağlık ve emniyet için gerekli eğitim, bilgi, ortam, yol göstermeleri yaparız.

*Kazaların ve kazalara yol açabilecek muhtemel risk noktalarını tespit ederek, bunların önüne geçebilmek için düzeltici faaliyetleri yerine getiririz.

*Tüm yerel kanun ve yönetmelikler ve mevzuatı takip ederek bu mevzuatın gerekleri yerine getiririz, yönetim sistemimizi sürekli iyileşme prensipleri doğrultusunda geliştiririz.

*Gerçekleştirdiğimiz faaliyetler sırasında çevre kirlenmesinin önlenmesi için gerekli tüm tedbirlerin alınmasını sağlarız.

Working since 1995

HANDAR INDUSTRY

Hit enter to search or ESC to close