TAKDİM

Kuruluş fikrinin hayata geçtigi 1995 yılından bu yana 27 yıldır Handar, kompleks sanayi, inşaat ve altyapı sektörune yeni bir bakış açısı kazandırarak sektördeki başarılarını sürekli artırmanın gururunu yaşıyor.

Handar'ın şu ana kadar servis verdiği alanlar özellikle; Enerji, Çimento, Petrol, Doğal Gaz, Demir Çelik, Cam ve benzeri endüstriyel yapılar ile Hastane, Havalimanı, Ucak Hangarı, Kütüphane Binası, Toplu Konut ve Altyapı projeleri gibi inşaat yapılarını içeriyor.

Handar'In portföyunde son dönemde Turkiye'nin yani sıra ozellikle CIS bölgesi ve Ortadoğu bölgesindeki proje başarıları dikkat cekiyor. 1915 Çanakkale Köprüsü'nün +318metre yüksekliğindeki deniz üstü kulelerinin çelik işleri ile Katar 2022 Dünya Kupası'nın Final Maçının oynanacağı 85.000kisi kapasiteli Lusail Stadyumu çelik işleri her zamanki gibi Handar'ın uluslararası müsterilerine sunduğu geniş bir kültürün çelik sektöründeki yansımaları. Öte yandan dünyanın en büyük gaz alım projelerinden biri olan Murmansk AP1 ve Ust Luga Projelerindeki teknolojik montaj işlerindeki rolü Kuzey denizindeki Rus gazının Avrupa'ya sevkiyatına imkan sağlayacak tesislerin kurulmasına hizmet ediyor.

Handar halihazırda Katar'da NFE Projesi, HIA Cargo terminali Projesi, Lusail Boulevard Projesi ve Rusya'da Murmansk AP1 Projesi ile Ust Luga Projelerinde uluslararası müsterileriyle birlikte değer katmaya devam ediyor.

Handar'ın sektördeki başarısı projelere kattığı taviz verilmez zaman yönetimi, profesyonel ve kurumsal kriterlere uygun personel idaresi, uluslararası iş güvenliği ve kalite yönetim kültürü uygulamalarına dayanıyor.

Enver YILDIRIM
Yönetim Kurulu Başkanı

Working since 1995

HANDAR INDUSTRY

Hit enter to search or ESC to close