VİZYON, MİSYON ve DEĞERLER

VİZYONUMUZ; disiplin edilimiş iş akış süreçlerini verimli bir kontrol mekanizması ile kullanan , dolayısıyla iş kalitesi ve öngörülmüş zaman statiği ilkelerinden taviz vermeyen bir anlayışla kurumsal kimliğini besleyen güven ve saygınlığı kazanabilen bir organizasyon.

MİSYONUMUZ; belirlenmiş genel ilkeler ekseninde başarı ivmemizi sürekli artırmak misyonu ile çalışan idari ve teknik personelimizin mesleki birikimlerini desteklemek ve ülkemizin değişen dünya şartlarında daha çok öneme haiz gelişimine ekonomik ve sosyal anlamda katkıda bulunmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük – Şirketimizin başarılı olması için bağlantılı, birleşik ve bütün olmamız gerekir. Bütünlük içinde olmak, şirketimizin tüm birimlerinin birbiri ile iletişim halinde olması demektir. Bu nedenle, bütünlüğümüz, dürüst ve tutarlı bir şekilde iletişim kurma yeteneğimize dayanmaktadır.

Ekip Çalışması (Aile) – Her birimiz, ekibin üzerinde anlaşmaya varılan misyon ve vizyonuna ulaşmak için tutarlı bir şekilde hareket etmeliyiz. Bu amaca ulaşmak için ancak birbirimize saygılı ve karşılıklı dayanışma içinde destek vererek başarıya ulaşabileceğimizin farkındayız.

Gurur - Her birimiz, bireysel olarak ve bir şirket olarak toplu olarak yaptıklarımızdan gurur duyacağımız bir şekilde işimizi yapmalıyız. Bireysel çalışmalarımız için sorumluluk ve sahipleniyoruz ve bu nedenle şirket olarak ürettiğimiz işle gurur duyuyoruz.

Verimlilik (Kalite) – Çalışanlarımız, sektördeki en kaliteli ürünü üretmeye kararlıdır ve bunu yaparken her bir çalışan, şirketin genel verimliliğindeki rolü için sorumluluk alır.

Gerçeklik (Olguya Dayalı) – Olan, olan. Karar verme sürecimizi gerçeklere dayandırırız. Gerçekleri kendimize, çalışanlarımıza ve müşterilerimize iletiriz.

Mantık (Objektiflik) – Tüm karar verme süreçlerimize mantık ve gerçeklerin bilgisini uygularız.

Bağımsız Düşünme – Tüm çalışanlar bağımsız ve yaratıcı düşünmeye teşvik edilir. Kendimize sürekli “Nasıl daha iyi yapabiliriz?” diye sormalıyız.

Adalet (Anlayış) – Bireyler, misyonumuzu gerçekleştirmeye ve değerlerimize bağlı kalmaya yönelik katkılarına dayalı olarak objektif olarak değerlendirilecek ve ödüllendirilecektir. Kişiler, herhangi bir gruba üyeliklerine göre değil, kişisel değerlerine göre değerlendirilir.

Working since 1995

HANDAR INDUSTRY

Hit enter to search or ESC to close