handar faaliyet ülkeleri

Handar'ın şu ana kadar çözüm sunduğu 8 ülkede özellikle Enerji, Çimento, Petrol, Doğal Gaz, Demir Çelik, Cam ve benzeri endüstriyel yapılar ile Hastane, Havalimani, Ucak Hangarı, Kütüphane Binası, Toplu Konut ve Altyapı projeleri yer alıyor.

Son dönemde Handar'ın portföyünde Turkiye'nin yanı sıra ozellikle CIS bölgesi ve Ortadoğu bölgesindeki projeler ağırlık kazanmaktadır.

1915 Çanakkale Köprusunun +318 metre yüksekiğindeki deniz üstü kulelerinin çelik işleri ile Katar 2022 Dünya Kupasının Final Maçının oynanacağı 85.000 kisi kapasiteli Lusail Stadyumu çelik işleri her zamanki gibi Handar'ın uuslararası müsterilerine sunduğu geniş bir kültürün çelik sektöründeki yansımaları.

Öte yandan Dünyanin en büyük gaz alım projelerinden biri olan Murmansk AP1 ve Ust Luga Projelerindeki teknolojik montaj işlerindeki rolü Kuzey denizindeki Rus gazının Avrupa'ya sevkiyatına imkan sağlayacak tesislerin kurulmasına hizmet ediyor.

Handar'ın sektördeki başarısı projelere kattığı taviz verilmez zaman yönetimi, profesyonel ve kurumsal kriterlere uygun personel idaresi, uluslararası iş güvenliği ve kalite yönetim kültürü uygulamalarına dayanıyor.

Working since 1995

HANDAR INDUSTRY

Hit enter to search or ESC to close